PROFESJONALNA CHEMIA BUDOWLANA

EKSIL to profesjonane preparaty najwyższej jakości, które zawierają wyroby z sektora chemii budowlanej takie jak: Impregnaty budowalne do kostek brukowych, impregnaty do betonu i kamienia, elewacji, powłoki hydrofobowe, Impregnaty nadające „efekt mokry”, preparaty gruntujące, grunty hydroizolacyjne oraz środki czyszczące.

EKSIL współpracuje z krakowskimi ośrodkami naukowo-badawczymi w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań i ulepszeń dla oferowanych produktów. Innowacyjne produkty opracowane w oparciu o najwyższej jakości komponenty, najwyższe standardy produkcyjne i ciągły rozwój, to standardy producenta, sprawiające że produkty EKSIL są często wybierane przez wykonawców, do realizacji inwestycji budowlanych.

Powłoki hydrofobowe, tzw. impregnaty silanowe opracowane z cząstki krzemu mierzone w skali nanometrycznej, to wyjątkowo trwała i skuteczne hydrofobizacji powierzchni budowlanych. Tak wytworzona powłoka hydrofobowa, sprawia że powierzchnie impregnowane uzyskują nowe właściwości odpychające wodę i zanieczyszczenia. Dzięki impregnacji procesy erozji zostają zahamowane, wydłużając estetyczny wygląd i przedłużając żywotność powierzchni mineralnych.

Nad przebiegiem procesu technologicznego preparatów EKSIL czuwa wykwalifikowana kadra oraz doświadczeni pracownicy, którzy dbają o wysoką jakość wyrobów. Dodatkowym atutem firmy jest nieustanny rozwój oraz poszukiwanie nowatorskich rozwiązań.

Jakość produktów EKSIL potwierdzona jest certyfikatem zgodności CE, opiniami Instytutu Ceramiki i Materiałów budowlanych oraz atestami higienicznymi.
EKSIL jest polskim producentem wyrobów z sektora chemii budowlanej. Prezentowane produkty stanowią ofertę dla klienta indywidualnego oraz odbiorów hurtowych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.